Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Këto fshatra të Malishevës gjatë tri ditëve të ardhshme do të kenë ndërprerje rrymës – Malisheva Press

Këto fshatra të Malishevës gjatë tri ditëve të ardhshme do të kenë ndërprerje rrymës

largea_rryma1404141677Duke filluar që nga sot dhe për tri ditët në vazhdim vendbanimet Carrallukë, Drenoc, Vërmicë, Malishevë, Shkarashnikë dhe Tërpezë e ulët, do të mbesin pa energji elektrike shkaku i punimeve që KEDS-i është duke i bërë në riparimin e rrjetit energjetik.