Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Kështu mundohet ti arsyetoj Fatmir Limaj gjuajtjet me armë në odën e tij – Malisheva Press

Kështu mundohet ti arsyetoj Fatmir Limaj gjuajtjet me armë në odën e tij

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj nga gëzimi që kishte përjetuar kur u shpall i pafajshëm në rastin “Kleçka”, ishte i gatshëm të gjuante, siç ka thënë me armë gazi, së bashku me Dardan Gashin e Endrit Shalën.

Në emisionin “Interaktiv” të KTV-së, Limaj ka thënë se nuk mund të flas pasi këtë ia ka lënë gjykatës, por ka thënë se në odën e tij është gjuajtur me armë gazi.

“Është duke folur gjykata dhe ia lë gjykatës. Është gjuajtur me armë të gazit. Ka qenë një gëzim pas 10 vjetësh shpifje pandërprerë. Ka pasur arsye për gëzim edhe unë kisha gjuajtur me ato armë”, ka thënë Limaj.