Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Kështu do të jetë moti në fundjavë – Malisheva Press

Kështu do të jetë moti në fundjavë

Ditëve të ardhshme mot i ndryshueshëm, priten edhe reshje lokale shiu.

12.05-13.05 – Në fundjavë mot me vranësira dhe diell. Orëve të pasdites priten zhvillime të reshjeve lokale të shiut, me mundësi edhe për bubullimë.

14.05 – Mot me vranësira dhe intervale me diell. Pasdite me të reshura lokale shiu dhe mundësi edhe për bubullimë.

Temperaturat e ajrit gjatë këtyre ditëve do të luhaten kryesisht rreth vlerave mesatare. Minimalet do të sillen nga 9C deri në 11C, e ato maksimale nga 20C deri në 22C.

Sipas  Prishtina Weather, do të fryjë erë mesatare nga verilindja 2-7m/s.

Shtypja atmosferike gradualisht do të rritet rreth vlerave normale.