Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Kasniqi: Vota për Nismën është votë për Kadri Veselin – Malisheva Press

Kasniqi: Vota për Nismën është votë për Kadri Veselin

Alban Krasniqi, koordinatori i Vetëvendosjes në Malishevë nëpërmjet një statusi në FB ka reaguar lidhur me “aderimet” që po bëhen në Malishevë nga PDK-ja në NISMË dhe anasjelltas. Krasniqi ka thënë se: vota për NISMËN është votë për PDK-në sepse sic dihet këto dy parti kanë bërë koalicion.

Më poshtë e keni postimin e plotë të Krasniqit: