Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
“Kallet” nusja në një dasmë kosovare, videoja shpërndahet gjithandej (Video) – Malisheva Press

“Kallet” nusja në një dasmë kosovare, videoja shpërndahet gjithandej (Video)

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale shfaq një nuse duke marrë flakë.

Gjatë ceremonisë martesore, ndodhin shumë gjëra, por rrallë shohim nuse që marrin flakë.

E kjo ka ndodhur në një dasmë kosovare.

Në hyrjen e nuses me dhëndrrin, në një moment, zjarri kaplon fustanin e saj.

Megjithatë, ndërhyrja e dasmorëve bën që zjarri të ndalet.

Videoja është ngarkuar dhe shpërndarë gjithandej në rrjetet sociale.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/fun/kallet-nusja-ne-nje-dasem-kosovare-videoja-shperndahet-gjithandej-566730/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright