Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Kafexholli në Pagarushë: ‘’LDK po shpërndahet në çdo familje’’ – Malisheva Press

Kafexholli në Pagarushë: ‘’LDK po shpërndahet në çdo familje’’

Sami Kafexholli ka zgjedhur mbrëmë Pagarushën për tu takuar me banorët e fshtatrave Pagarushë dhe Gurisht.

Kafexholli ka thënë se LDK është altrenativa dhe se ajo po shpërndahet në çdo familje.

 

Postimi i plotë:

Sonte, kandidati për kryetar komune z. Sami Kafexholli me bashkëpuntorë, vazhdoj fushatën elektorale në Nëndegën e Pagarushës dhe Gurishtës.

LIDHJA po shpërndahet në çdo familje, kudo në Malishevë. LDK është alternativa e ndryshimit është shpresa e vetme për qytetarët Pagarushës, Gurishtës dhe gjithë Komunës së Malishevës.