Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Kafexholli në Maxharrë: LDK është e vetmja mundësi – Malisheva Press

Kafexholli në Maxharrë: LDK është e vetmja mundësi

Maxharra ka pritur mbrëmë kandidatin për kryetar nga radhët e LDK-së Sami Kafexhollin.

Kafexholli ka thënë se LDK është e vetmja mundësi për rikthimin e dinjitetit, prespektivës, dhe zhvillimit të Komunës së Malishevës.