Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Ka ndërruar jetë i riu Arsim Krasniqi nga fshati Tërpezë e Poshtme – Malisheva Press

Ka ndërruar jetë i riu Arsim Krasniqi nga fshati Tërpezë e Poshtme

Pas një sëmundje të rënd, sot ndërroj jetë i riu Arsim Amrush Krasniqi, nga fshati Tërpezë e Poshtme, ai ishte i lindur me 28.06.1982. ndërsa pas një sëmundje të rëndë më të cilën u përball kohëve të fundit sot u nda nga jeta.

Ikja e tij në moshë kaq të re ka lënë të pikëlluar të gjithë familjen dhe ata që e njohën Arsimin. Varrimi i të ndjeri bëhet nesër (e premte) me datë 07.09.2018, ora 15:00 në varrezat e fshatit Tërpezë e Poshtme.