Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Ja sa persona u arrestuan pas rrahjes së djeshme në Malishevë – Malisheva Press

Ja sa persona u arrestuan pas rrahjes së djeshme në Malishevë

20160811161454341646

Policia e Kosovës ka njoftuar për rrahjen që ndodhi dje te tregu i makinave në Malishevë. Sipas Policisë janë arrestuar gjashtë të dyshuar meshkuj, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje të mëhershme janë rrahur në mes vete. Si pasojë e rrahjes të njëjtit kanë pësuar lëndime të rënda trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor në QKUK Prishtinë. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në dërguar në mbajtje. /MalishevaPress