Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Ja pse u ndërpre rrënimi i murit në veri – Malisheva Press

Ja pse u ndërpre rrënimi i murit në veri

20161224-145956-696x522_1482603431-5588993Sekretari i ministrisë së Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinorë, Arben Çitaku, ka thënë se punimet në rrënimin e një pjesë të murit në Mitrovicën Veriore janë ndërprerë sot pas orës 14:00.

Vendimi sipas tij është që muri të rrënohet i tëri dhe jo vetëm pjesërisht.

“Vendimi për rrënim të pjesërishëm ishte vendim i një anshëm i Mitrovicës Veriore”.

Ai tha se pret nga këta të fundit që deri nesër të dalin me një reagim rreth kësaj çështjeje/Klan Kosova.