Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Ja lista e futbollistëve të Spanjës që do të luajnë kundër Shqipërisë – Malisheva Press

Ja lista e futbollistëve të Spanjës që do të luajnë kundër Shqipërisë

spanjaa

Spanja ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen kundër Italisë dhe Shqipërisë.

Shqipëria do të takohet me Spanjën në Shkodër më 9 tetor në kuadër të kampionatit botëror më 9 tetor në stadiumin Loro Boriçi të Shkodrës.

Spanja ka ftuar tre sulmuesit më të mirë duke i prirë Alvaro Morata, Nolito dhe Diego Costa.

Mesin e tyre ishin edhe Sergio Ramos, Gerard Pique ndërsa mesfushën do ta udhëheqin Andres Iniesta, Sergio Busquets dhe David Silva. /Telegrafi/spanja