Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Ja cka thotë asambleisti i PDK-së në Malishevë rreth kualicionit? – Malisheva Press

Ja cka thotë asambleisti i PDK-së në Malishevë rreth kualicionit?

Kualicioni i minutave të fundit mes PDK-së, AAK-së dhe NISMES ia ka lënë të habitur edhe vet strukturat e këtyre partive. Asambleisti i PDK-së në Malishevë Bekim Hoti e ka quajtur kualicion pa parime dhe i zorit.

Më poshtë e gjeni postimin e plotë te Hotit: