Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Ja cilin president amerikan e kopjoj Ramush Haradinaj në vrapim – Malisheva Press

Ja cilin president amerikan e kopjoj Ramush Haradinaj në vrapim

Kryeministri i Kosovës u bë temë dje me një vrap të çuditshëm në sheshin e Prishtinës.

Por, duket se kreu i Qeverisë ka kopjuar modelin me të mirë për paraqitje në publik.

Edhe Barack Obama dikur sa ishte president i shtetit më të fuqishëm shihej teksa ‘lëshonte hapin’ në vrap

Por, Barack Obama shihet në disa raste me rojet e tij, e madje edhe me zëvendësin teksa vrapojnë.

 

Mirëpo, Barack Obama vraponte në terrene ku dukej i zakonshëm vrapimi, si në piste të helikopterit apo në ambiente pa njerëz, ndërkaq Haradinaj ishte kritikuar për sjelljen e papritur në një turmë njerëzish në shesh.

Sido që të jetë, Haradinaj u arsyetua për këtë veprim duke thënë se ishte një takim me rëndësi që duhet të merrte pjesë dhe ishte vonë.

Image
Image