Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Ja cili ishte roli i Isa Mustafës në kohën e ish Jugosllavisë (Video) – Malisheva Press

Ja cili ishte roli i Isa Mustafës në kohën e ish Jugosllavisë (Video)

isa_tito

Isa Mustafa, ashtu sikurse shumë lider të tjerë politik, para e pas luftës, nuk kanë shumë dëshirë që dikush t’ua përmend të kaluarën, shkruan “Pa Rotlla”.

Nga arkiva e redaksisë Pa Rrotlla, po publikojmë një video me kryeministrin aktual, Isa Mustafa, i cili flet në një mbledhje të Lidhjes së Komunistave të Kosovës, për rininë e asaj kohe.

Shikojeni dhe ndegjoni, kryeministrin tonë, i cili tërë jetën ka qenë në karrigën e pushtetit, shkruan Parrotlla.net.