Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Ja çfarë ndodhë kur përplasen dy dema nga 500 kg – Malisheva Press

Ja çfarë ndodhë kur përplasen dy dema nga 500 kg

demat_1474317255-9150880Një video shokuese është publikuar së fundmi në “Youtube” të dy demave që përplasen ndërmjet tyre e më pas bien në tokë të ngordhur.

Video është kapur në veri të Spanjës, në Sanguesa, ku demat rreth 500 kilogramë janë lënë të lirë në një arenë dhe më pas janë ndeshur mes tyre. Demat kanë ngordhur menjëherë pas një përplasje të fuqishme.

Në Sanguesa është duke u mbajtur festivali i përvitshëm, ku njerëzit vrapojnë para demave në rrugët e qytetit. Por këtë herë, pas kësaj ngjarje dhe publikimit të videos, ka pasur kritika të shumta në rrjetet sociale. “Së paku janë kursyer nga tortura”, shkruan dikush.

https://youtu.be/nbTznsV4NRA