Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Ja cfarë moti do të ketë sot mbi vendin tonë – Malisheva Press

Ja cfarë moti do të ketë sot mbi vendin tonë

moti-bora-780x439Moti sot në Kosovë, e diel 15 janar 2017 parashikohet të jetë mot kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare.

Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga –10-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri -1-C.