Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Isni Kilaj mban tubim në Drenoc (Foto) – Malisheva Press

Isni Kilaj mban tubim në Drenoc (Foto)

Partia Demokratike e Kosovës, dega në Malishevë mbrëmë ka mbajtur tubim në fshatin Drenoc. Të pranishëm në kë tubim kanë qenë kryetari i degës Isni Kilaj dhe ish deputeti Halit Hrasniqi.

Më poshtë e gjeni postimin e plotë të kësaj partie në FB:

Takim me aktivistat e Partisë Demokratike të Kosovës në lagjen e Mzezëve në fshatin Drenoc. Nga Kryesia e Degës ishte Kryetari z. Isni Kilaj me bashkpuntorë si dhe ish deputeti z. Halit Krasniqi.

Drenoci fuqishëm me Partinë Demokratike të Kosovës