Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
I rrahin policët në Mitrovicë dhe ua shqyejnë uniformat – Malisheva Press

I rrahin policët në Mitrovicë dhe ua shqyejnë uniformat

Një rast i sulmit ndaj personave zyrtarë është regjistruar dje në mesditë në rr. “Mbretëresha Teutë” në Mitrovicë.

Me këtë rast janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj shqiptarë, pasi që të njëjtit nuk kanë përfillur urdhrat e zyrtarëve policorë.

“Gjatë arrestimit të dyshuarit kanë rezistuar dhe kanë sulmuar zyrtarët policorë, me ç’rast u kanë dëmtuar uniformën”, njofton policia.

Me vendim të prokurorit tre prej të dyshuarve janë liruar në procedurë të rregullt, ndërsa njëri është  dërguar në mbajtje.