Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
I riu nga Malisheva i këndon Maturantëve (Video) – Malisheva Press

I riu nga Malisheva i këndon Maturantëve (Video)

Kushtrim Sadiku, një i ri nga Malisheva, ka lansuar së fundi projektin e tij muzikorë, një këngë kjo e zhanrit Hip Hop. Nëpërmjet këtij projekti muzikor Kushtrimi i këndon maturantëve dhe në videoklipin e punuar shihen momente të ndryshme të nxënësve të Gjimnazit “Hamdi Berisha” në Malishevë, gjatë ditëve të mësimit.

Më poshtë keni videoklipin e këngës: