Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
I riu nga Damaneku, në gjendje të rëndë pas aksidentit me traktor – Malisheva Press

I riu nga Damaneku, në gjendje të rëndë pas aksidentit me traktor

kushtrim-krasniqiKushtrim Krasniqi 22 vjeçar nga fshati Damanek, ka pësuar lëndime të rënda mbrëmë me traktorin e tij në fshatin Drenoc. Për të cilin rast kishim raportuar sot në mëngjes.

Një i afërm i Kushtrimit për MalishevaPress tha se ai është i shtrirë Qendrën e Emergjente të QKUK-së, dhe se gjendja e tij shëndetësore është e rëndë, dhe në rrezik për jetën.

Ai falënderon Policinë dhe Zjarrëfikësit e Malishevës për reagimin e shpejt.

Stafi i MalishevaPress uron që Kushtrimi të shërohet sa më shpejt dhe ti kthehet familjes së tij.