Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Hoti: Me veprimet e dhunshme të policisë po vendoset diktatura – Malisheva Press

Hoti: Me veprimet e dhunshme të policisë po vendoset diktatura

Enver HotiDeputeti i Nismës për Kosovën Enver Hoti në një postim në facebook, ka kundërshtuar veprimet e sotme të Policisë, sipas tij të urdhëruara nga Hashim Thaçi dhe Isa Mustafa.

Lexoni më poshtë postimin e plotë të z. Hoti:

Të dashur qytetarë,

Policia e Shtetit sot e urdhëruar nga Hashim Thaqi dhe Isa Mustafa sulmoi me mjete të dhunshme Deputetët e zgjedhur nga Populli përkatsisht Deputetët e opozitës, kjo është rrugë e sigurt për vendosjen e diktaturës e cila po vjen dhe e cila e qon Kosovën dhe Qytetarët e saj drejtë errësirës.

Me respekt
Enver Hoti