Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Hoti i PDK-së, kritikon qeverisjen Begaj, për shkatërrimin e Lumit Mirusha (Video) – Malisheva Press

Hoti i PDK-së, kritikon qeverisjen Begaj, për shkatërrimin e Lumit Mirusha (Video)

Anëtari i Kuvendit Komunal të Malishevës, Bekim Hoti, përmes dy videove, ka paraqitur gjendjen në të cilën ndodhet aktualisht Lumi Mirusha, vlerën e të cilit sipas tij “po ja humb qeverisja Begaj dhe njerëzit e pavlerë që qeverisin me Malishevën”

Më poshtë gjeni video/postimin e asamblistit Hoti: