Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Haxhiu: PANA ende nuk i ka kryer pazaret – Malisheva Press

Haxhiu: PANA ende nuk i ka kryer pazaret

Deputetja e LVV, Albulena Haxhiu, pas ndërprerjes së vazhdimit të seancës konstitutive nga Adem Mikullovci, ka thënë para medieve se PANA duket se ende nuk ka arritur t’i kryej pazaret.

“Janë 3 muaj që kur kanë përfunduar zgjedhjet e ende nuk janë formuar institucionet, kjo ishte hera e shtatë që ne po tentojmë formimin e tyre por edhe sot dështoi, kjo për shkak të mungesës së PAN-it dhe AKR-së”, ka thënë ajo.

Ajo tutje ka thënë se “Dreka e 3 gushtit të Enver Hoxhajt, ka mbetur pa ngrënë”, duke shtuar se koalicioni PANA po bën pazare me qytetarët e vendit dhe kabinetin qeveritar.

Haxhiu ka shtuar, se do të jenë të pranishëm sa herë të thirret seanca konstitutive, por do ta kundërshtojnë gjithmonë Kadri Veselin.