Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Haxhiu: PAN nuk i ka numrat – të lëshojnë rrugë për krijimin e Qeverisë – Malisheva Press

Haxhiu: PAN nuk i ka numrat – të lëshojnë rrugë për krijimin e Qeverisë

Deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu, përmes një postimi në profilin e saj në Facebook, ka thënë se koalicioni PAN nuk i ka numrat, prandaj edhe nuk po e thërret seancën konstituive.

Haxhiu gjithashtu ka thënë se presidenti Thaçi po bëhet pjesë e pazareve të koalicionit PAN, transmeton Periskopi.

Ky është postimi i plotë i Haxhiut:

S’ka asnjë arsye tjeter (përveç numrave ) që ende nuk thirret seanca konstituive!

Se Thaçi është në shërbim të plotë të pazareve të koalicionit PAN, e dëshmon edhe mosveprimi për thirrjen e seances konstituive! Sikur deputeti Haradinaj t’i kishte numrat për krijimin e Qeverisë, seanca do të thirrej menjëherë.

P.S Numrat nuk i kanë as për zgjedhjen e Kadri Veselit, Kryetar Kuvendi andaj është mirë ta ndryshojnë propozimin dhe të lëshojnë rrugë për krijimin e Qeverisë :):)