Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Haxhiu: Çasti i çlirimit nga ‘klani pronto’ është afër – Malisheva Press

Haxhiu: Çasti i çlirimit nga ‘klani pronto’ është afër

Albulena Haxhiu nga Lëvizja Vetëvendosje, e cila ishte deputete e Kuvendit të Kosovës deri para se të rrëzohej Qeveria, ka thënë se momenti i çlirimit nga ‘klani pronto’ është afër.

Këto deklarime ajo i ka bërë gjatë një takimi me vajza dhe gra në komunën e Podujevës.

“Angazhimi i vajzave dhe grave në jetën shoqërore e politike është shumë i rëndësishëm. Çlirimi i Kosovës nga klani Pronto, bëhet vetëm atëherë kur bëhemi bashkë! Ky moment është shumë afër’, ka shkruar ajo në facebook./Insajderi.com