Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Halil Matoshi aderon në AAK – Malisheva Press

Halil Matoshi aderon në AAK

Gazetari dhe publicisti i njohur, njëherësh opinionisti i rregullt i Kohës Ditore, gjatë ditës së sotme ka aderuar në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë AAK përmes një komunikate për media, ku thuhet se Halil Matoshi i bashkohet AAK-së.

Konferenca mbahet sot në orën 12:00 në Selinë Qendrore të AAK-së.