Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Guncat rruga vazhdon të jetë e bllokuar nga bora (Foto) – Malisheva Press

Guncat rruga vazhdon të jetë e bllokuar nga bora (Foto)

Erërat e forta dhe reshjet e borës ka bërë që edhe përkundër faktit se rrugët janë pastruar në disa fshatra megjithatë ato mbesin te bllokuara për shkak të motit të ftohtë dhe reshjeve që nuk kanë të ndalur. Një lexues i Mp. Në kushte anonimiteti ka thënë për redaksinë tonë se në fshatin Guncat edhe sot rruga vazhdon të jetë e bllokuar.