Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Golf 2 i bëhet testi i sigurisë, rezultati mahnitës (Video) – Malisheva Press

Golf 2 i bëhet testi i sigurisë, rezultati mahnitës (Video)

Edhe pse një veturë shumë e vjetër sot në qarkullim ka me qindra mijëra vetura të tilla, por sa e sigurt është kjo veturë në rast aksidenti?

Sot, kur ne vendosim të blejmë një veturë një ndër kriteret që na bënë të zgjedhim atë veturë është kriteri i sigurisë. Veturat sot janë më të lehta dhe më të forta në rast aksidenti falë zhvillimit të teknologjive të reja, transmeton Express.

Vetura Volkswagen Golf 2 haset shumë shpesh në vendin tonë, është veturë e lirë, e qëndrueshme dhe shpenzon pak karburant. Por kur vjen puna tek siguria kjo është një veturë shumë e dobët dhe e rrezikshme. Në shumicën e aksidenteve ku një veturë Golf 2 është e përfshirë ka raste me fatalitet.

Video në vazhdim tregon testin e përplasjes së kësaj veture.