Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Glauk Konjufca: Isa Mustafa mashtroi elektoratin – Malisheva Press

Glauk Konjufca: Isa Mustafa mashtroi elektoratin

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca para deputetëve ia ka kujtuar fushatën që kishte bërë Isa Mustafa më 2014.

Sipas tij, Mustafa premtoi se do t’i çoj në shtëpi Hashim Thaçin e Kadri Veselin, sepse sipas tij, ata ishin të lidhur me krimin e organizuar.

“E çka bëri Isa Mustafa, Kadri Veselin e bëri kryetar të Kuvendit, e Hashim Thaçine  bëri president, e për vete u bë kryeminstër. Pra, ky kishte vetëm një qëllim- karrigën e pushtetit”, tha ai, raporton Gazeta Blic.

Sipas tij, kjo ishte qeveri e kapjes së shtetit, e korrupsionit dhe e dështimeve të shumta, kjo ishte qeveri e Klanit Pronto, Qeveri e Zajednicës, e dhënies së territorit…