Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Gjermani, gjenden 7 fëmijë të pajetë; shok në opinionin publik – Malisheva Press

Gjermani, gjenden 7 fëmijë të pajetë; shok në opinionin publik

polizeiLajmi i gjetjes së trupave të shtatë fëmijëve në një apartament të Vallenfelsit, në Gjermani, ka tronditur opinionin publik të vendit.

Fillimisht u zbuluan dy trupa dhe pastaj, me kalimin e orëve do të dilnin në dritë edhe 5 të tjerë.

Autoritetet morën një telefonatë pasditen e së enjtes nga një person që iu kërkoi të ndërhynin me urgjencë.

Nuk dihet ende sesi kanë vdekur fëmijët, apo prej sa kohësh trupat e tyre qëndronin të pajetë në atë ndërtesë.

Policia përgatitet të marrë në pyetje një 45-vjeçare, banore e mëhershme e shtëpisë.