Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Gjendet një mjet i dyshimtë shpërthyes në Arllat – Malisheva Press

Gjendet një mjet i dyshimtë shpërthyes në Arllat

Një qytetar ka raportuar në Polici se derisa kishte qenë duke hapur një kanal me ekskavator në oborrin e shtëpisë kishte hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të FSK-së dhe KFOR-it amerikan.

Rasti ka ndodhur në fshatin Arllat të Drenasit dje rreth orës 18:00.

Sipas njoftimit të Policisë, mjeti i dyshimtë është marrë me vete.