Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Gjendet i vdekur Abedin Bytyçi – Malisheva Press

Gjendet i vdekur Abedin Bytyçi

fb_img_1482877704014Policia e Kosovës sot ka gjetur trupin e pa jetë të Abedin Bytyçit nga Theranda.

Polocia për zhdukjen e tij ishte njoftuar me 7 tetor të këtij viti, ndërsa kishte arrestuar edhe një të dyshuar për rrëmbim të tij.

Burime të MalishevaPress bëjnë të ditur se i ndjeri është gjetur në fshatin Studençan të Therandës, po sipas këtyre burimeve ende të pakonfirmuara trupi i tij ishte i djegur, ndërsa është dërguar për obduksion.

Bytyqi ishte i lindur më 1972 dhe ishte me banim në Prishtinë.