Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Gjenden granata dore në një shtëpi në Mleqan – Malisheva Press

Gjenden granata dore në një shtëpi në Mleqan

foto-2Në fshatin Mleqan të Malishevës raportohet se në shtëpinë e një të dyshuari janë gjetur dhe konfiskuar: një pistoletë e tipit EKOL kalibri 9mm, 15 copë fishekë të kalibrit të ndryshëm si dhe dy granata dore të llojit A6.

Granatat janë larguar nga vendi i ngjarjes nga njësia përkatëse policore. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.