Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Futbollistja bëhet si mashkull dhe i mahnit të gjithë me lojën e saj (VIDEO) – Malisheva Press

Futbollistja bëhet si mashkull dhe i mahnit të gjithë me lojën e saj (VIDEO)

futbollistjaÇka ndodh kur një futbolliste femër vishet si futbollist mashkull? Spektakli televiziv spanjoll ‘El Hormiguero’ e dërgoi futbollisten profesioniste Brenda Perez, të shndërruar në mashkull, për të luajtur futboll dhe rezultatet ishin thjeshtë brilante, shkruan Zëri.

Perez, e cila u pajis me mjekër dhe flokë false, i mahniti të gjithë me aftësitë e saj. Por, ajo i habiti edhe më shumë kur e hoqi maskën, duke iu treguar se është femër. /Zëri/