Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
FOTOLAJM: Rreziku nga dera e hapur e trafos në Dragobil – Malisheva Press

FOTOLAJM: Rreziku nga dera e hapur e trafos në Dragobil

trafoja
Dera e trafos në hyrje të fshatit Dragobil dje gjatë tërë ditës ishte e hapur duke rrezikuar kështu jetën e fëmijëve dhe furnizimin me energji elektrike për shkak edhe të shiut që binte dje. Nga fotoja e dërguar nga një qytetar shihet se si dera e trafos është lënë hapur por se kush ka qenë personi i papërgjegjshëm nuk dihet.