Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Foto e rrallë e Isa Boletinit, 1913 – Malisheva Press

Foto e rrallë e Isa Boletinit, 1913

auto_6661417184140Me rastin e festës së 28 nëntorit ju sjellim një foto të panjohur të Isa Boletinit.

Në foto shihet Isa Boletini me disa bashkëluftëtarë të tij dhe besohet që fotoja është realizuar në Vlorë/Zëri/