Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Formacionet e mundshme: Juventus – Real Madrid – Malisheva Press

Formacionet e mundshme: Juventus – Real Madrid

Sonte zhvillohet finalja para finales. Skuadra e Juventusit e pret në shtëpi kampionin aktual, Real Madrid.

Dy klubet janë në top formë në ndeshjet e fundit të këtij sezoni, shkruan IndeksOnline.

Klubi italian përballet me tri mungesa të mëdha në këtë takim, përfshi; Bentian (i suspenduar), Pjanicin (i suspenduar) dhe Bernardeschi (i lënduar).

Më poshtë i keni formacionet e mundshme të dy trajnerëve, Allegri dhe Zidane.

Juventus: Buffon; De Sciglio, Barzagli, Chiellini, Asamoah; Khedira, Bentancur, Matuidi; Dybala, Higuaín, Douglas Costa

Real Madrid: Navas; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modrić, Isco; Ronaldo, Benzema