Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Forcat e policisë franceze përleshen me protestuesit (Foto) – Malisheva Press

Forcat e policisë franceze përleshen me protestuesit (Foto)

france-proteste-1Policia franceze është përleshur me protestuesit në Francë, të cilët janë shprehur kundër reformave të punës në këtë vend.

Lidhur me protestat e djeshme, nga sindikatat kanë thënë se ato janë të fundit.

Mediat e huaja kanë paraqitur protestën e djeshme në fotografi, në të cilat janë demonstruar përleshjet mes forcave speciale të Policisë dhe protestuesve.

protesta6protesta5protesta4protesta3protesta2