Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Flet Granit Xhaka, pas fitores ndaj Sevillës – Malisheva Press

Flet Granit Xhaka, pas fitores ndaj Sevillës

taulant_xhakaGranit Xhaka ka thënë se fitorja e Borussia Monchengladbach ndaj Sevillës, ishte e merituar, pasi kanë qenë skuadra më e mirë në fushë.

Monchengladbach mundi 4:2 Sevillën, për të marrë pozitën e tretë në grup.

“Fitorja nuk ishte surprizë. Ne i dinim cilësitë e Sevillas. Por sot, ne kemi qenë të mirë dhe skuadra e meritoi plotësisht fitoren”, ka thënë Xhaka