Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Flasin të afërmit e Visar Begajt që humbi jetën në aksident në Shkup (Video) – Malisheva Press

Flasin të afërmit e Visar Begajt që humbi jetën në aksident në Shkup (Video)

foto-1

Familjarë, e të afërm të familjes Begaj nga Banja e Malishevës kanë pasur sot një ditë të dhimbshme e cila i ka bërë bashkë në mëngjesin e së mërkurës. Familjari i tyre Visar Begaj ka ndërruar jetë gjatë rrugë që po bënte për t’u kthyer nga Italia për në vendlindje. Aksidenti që ndodhi në Shkup mori jetë edhe të 6 kolegëve italian të tij, me të cilët kishte investuar në Kosovë për të hapur një kompani të pilotimit. Tashmë familja Begaj ka hapur dyert për ngushëllime. Faik Begaj i afërm i familjes, që po priste burrat që nga mëngjesi për ngushëllime, duke folur për Visarin dhe vëllai e tij Fazliun, ka rrëfyer edhe për momentin kur kanë kuptuar për vdekjen e Visarit.