Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Filloreta Bytyçi thumbon kryetarin: Rriqrat u larguan nga lutjet e Haxhi Ragipit! – Malisheva Press

Filloreta Bytyçi thumbon kryetarin: Rriqrat u larguan nga lutjet e Haxhi Ragipit!

filloreta-bytyci11Asambleistja e LDK-së Filloret Bytyçi, duke folur për raportin e Drejtorisë së Shëndetësisë ka thënë se duhët punë dhe angazhim më i madh, dhe se ne asnjëherë skemi thënë se nuk është bërë asgjë në shëndetësi.

Duke folur për ethet hemorragjike, zonja Bytyçi ka ironizuar duke thënë se rriqrat janë larguar nga lutjet e kryetarit të komunës. Kujtojmë se Kryetari Ragip Begaj mbanë titullin “Haxhi”.

Ajo ka kërkuar që mos të luhet me fëmijë të dëshmorëve, dhe të mos bëhen diskriminime pozitive, por të lihen që sukseset ti arrijnë me suksese të veta.