Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Fillon regjistrimi i deputetëve të rinj – Malisheva Press

Fillon regjistrimi i deputetëve të rinj

Ka filluar regjistrimi i deputetëve të rinj të legjislaturës së gjashtë të Kuvendit të Kosovës.

Ndër të parët që është regjistruar është deputeti i Vetëvendosjes Dukagjin Gorani, Rasim Selmanaj dhe Haxhi Shala nga koalicioni PAN, Ilir Deda nga koalicioni LAA, etj.

Regjistrimi i deputetëve të rinj do të vazhdojë edhe nesër dhe pasnesër ndërsa seanca konstituive është caktuar të mbahet më 3 gusht ku pritet të zgjidhet kryetari dhe nënkryetarët e Kuvendit./KosovaPress/