Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Ferizaj: Futet në pompë të derivateve, kërcënon me armë e kërkon para – Malisheva Press

Ferizaj: Futet në pompë të derivateve, kërcënon me armë e kërkon para

vjedhje

Në fshatin Gerlicë të Ferizajt, dy ankues meshkuj kanë informuar se në pompë të derivateve kishte ardhur një person i panjohur dhe nën kërcënim të armës dhe i ka kërkuar para.

Pasi që ankuesit nuk i janë bindur të dyshuarit i njëjti është larguar në drejtim të panjohur, transmeton Klan Kosova.

Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin.