Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Fantazma sulmon qytetarët në Prishtinë (Video) – Malisheva Press

Fantazma sulmon qytetarët në Prishtinë (Video)

fantazmaGrupi R2Prank që realizon kamerë të fshehur kanë bërë rengun e radhës.

R2prank këtë herë kanë dalë në mbrëmje në disa vende të Prishtinës, përfshirë një pjesë të fshehur prapa sheshit dhe kanë frikësuar kalimtarët.

Njëri nga ta, veshur mjaft frikshëm, i ka dalë si fantazmë dhe reagimet e qytetarëve kanë qenë nga më të ndryshmet, që nga bërtimat, sharjet e deri te vrapimet për t’iu larguar, transmeton Lajmi.net.

Kjo është videoja e këtij rengu: