Facebook arrin marrëveshje të madhe, i transmeton ndeshjet e Champions League

Facebook ka arritur marrëveshjen më të madhe me një kompani sportive ndonjëherë.

Rrjeti social më i përdorur në botë do t’i transmetoj drejtpërdrejtë ndeshjet e Ligës së Kampionëve.

Marrëveshja përfshin ndeshjet e fazës së grupeve, katër ndeshje nga 1/8 e finales dhe ndeshjet çerekfinale. /IndeksOnline/