Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Ende pa filluar seanca, kuvendi shkon në pauzë – Malisheva Press

Ende pa filluar seanca, kuvendi shkon në pauzë

Deputetët e LAA dhe VV janë në sallën e Kuvendit ku pritet dhe të mbahet seanca. Por edhe sot po mungojnë deputetët e PAN-it.

E kryesuesi i seancës Adem Mikullovci tha se po shkojnë në pauzë 15 minutëshe për të pritur mos po vijnë dhe deputetët e PAN-it.

“53 deputetë janë në sallë. Nuk ka kuorum. PAN nuk ka ardh. Po shkojmë në pauzë 15 minuta. Nëse vijnë mirë, nëse s’vijnë përshëndetemi”, tha Mikullovci.