Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Edhe sot mot me vranësira – Malisheva Press

Edhe sot mot me vranësira

Në Kosovë të hënën, moti do të jetë kryesisht me re, ndonjëherë me reshje të ulëta, kurse në malet e larta me borë të pakët.

Do të fryjë një erë deri mesatare.

Temperatura më e ulët do e sillet ngs minus një deri në katër, kurse ajo me e larta e ditës do të jetë nga gjashtë deri 12 gradë. Shtypja e ajrit mund të ndikojë tek pacientët kronikë, si te njerëzit me probleme të zemrës dhe astmatikë.

Reagimet meteoropatike janë të mundshme në formën e problemeve të gjumit dhe dhimbjeve të kokës.