Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Edhe pse i shkarkuar, drejtori i AKI-së, nuk përfillë vendimin e Haradniajt – Malisheva Press

Edhe pse i shkarkuar, drejtori i AKI-së, nuk përfillë vendimin e Haradniajt

Drejtori i AKI-së, Driton Gashi sot raporton para Komisionit për Mbikëqyrjen e Agjencisë Kosovare të Inteligjencës.

Ky është raportimi i parë i Gashit për arrestimin dhe dëbimin e gjashtë gylenistëve për në Turqi.

Pas deportimit të 6 turqve, kryeministri Haradinaj i ka kërkuar Gashit të dorëhiqet.