Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Edhe një sukses i radhës i Atletëve nga Malisheva në vrapimin rrugor në Lipjan (Foto) – Malisheva Press

Edhe një sukses i radhës i Atletëve nga Malisheva në vrapimin rrugor në Lipjan (Foto)

Arbnore Berisha dhe Arlind Morina renditën në mesin e fitueseve në vrapimin rrugor të mbajtur të dielën në Lipjan.

Pra të dielën me 01.04.2018 në qytetin e Lipjanit u organizua vrapimi rrugor kushtuar dëshmorit Haradin Bajrami “DINAMITI”, në këtë vrapim mori pjesë edhe Klubi i Atletikës “Malisheva” ku atletja Arbnore Berisha doli e dyta në konkurrencën e senioreve (5 km) ndërsa atleti Arlind Morina doli i treti në konkurrencën e juniorëve (3 km).