Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Edhe këtë vit do të mbahet gara memoriale në not kushtuar “Esmir Shalës” – Malisheva Press

Edhe këtë vit do të mbahet gara memoriale në not kushtuar “Esmir Shalës”

Klubi i Notit “Besa” në bashkëpunim me Federatën e Notit të Kosovës dhe me Drejtorinë Komunale për Kulturë, rini dhe sport edhe këtë vit do të organizojnë garën memoriale kushtuar notarit “Esmir Shala” .

Kjo garë do të organizohet ditën e premte me 27 korrik duke filluar nga ora 10:00 në pishinën e Banjës.

Më poshtë keni njoftimin zyrtarë nga Klubi i Notit “Besa”: